Uitslagen Leenderbos

Beste allemaal,

Wat hebben we het getroffen met het weer! Altijd goed in het zonnige zuiden. De eerste editie van Endurance Leenderbos zit erop. Wat ons betreft een geslaagde dag, met veel lachende gezichten en weinig afgekeurde paarden. Een gezellig weerzien van iedereen na de winterstop. Bedankt voor het invullen van de evaluatieformulieren, wij gaan jullie tips meenemen naar de eventuele volgende editie.  De komende weken nemen wij even een organisatie break. Medio april/mei komt alle informatie voor de Someren Marathon en Endurance Asten online.

Speciale dank aan al onze vrijwilligers, officials, Lankester Petfood, Manege de Molenberg en Staatsbosbeheer. Zonder deze mensen is er geen Endurance Leenderbos mogelijk! ByBaukje voor de leuke attenties voor al onze vrijwilligers en JoHorse paardenweegschaal voor de Best Conditie prijs.

Foto’s 

Je mag deze foto’s gratis overnemen, naamsvermelding voor de fotograaf wordt zeer gewaardeerd. Want zonder hen zou je deze prachtige foto niet hebben.

Uitslagen Endurance Leenderbos

Extra’s Letrow’s 😉

  • Best Condition: Fiesta van Mirjam van Huet
  • Beste jeugdruiter: Anouk Eversdijk
  • Beste veteraan: Wil Drost

Bedankt en tot volgende keer.

Organisatie Endurance Leenderbos
Esther & Georgette

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s